Notikumi

Muzeju nakts 20.maijā no 19:00 - 1:00

„LAIKS ĀTRĀKI STEIDZAS KĀ VAGONA RATS” (E.Veidenbaums)

Pasākuma norises programma Rīgā, Uzvaras bulv 2A:

Mazā metāla sirds, jauna ekspozīcija Dzelzceļa muzejā Jelgavā

No 18. maija plkst 12.00 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā Jelgavā, Stacijas ielā 3, sāks pukstēt “Mazā metāla sirds”.

Ciklā Vakara sarunas Dzelzceļa muzejā 18.maijā plkst. 18:00 par tramvaja līnijām Rīgā

Turpinām sarunas par dzelzceļu vēsturi. Demokrātiskā un neformālā atmosfērā aicinām paust savu viedokli dzelzceļa vēstures pētniekus, entuziastus un spilgtas personības, kā arī rosināsim diskusijas par to kas aktuāls.

Pavadi skolēnu brīvdienas pamācoši un radoši!!

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs piedāvā skolēnu pavasara brīvdienas pavadīt ne tikai jautri, bet arī pamācoši un radoši!!

Muzeja brīvprātīgo vakars 19.01.2017.

Dzelzceļa muzeja ikdiena nav iedomājama bez tā atbalsta, ko sniedz mūsu brīvprātīgie. Katram no viņiem ir savas intereses, savs ikdienas darbs, bet mūs visus vieno dzelzceļa vēsture un aizrautība.

Vakara sarunas par dzelzceļa vēsturi - video

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs 2016. gada rudenī aicināja uz sarunu ciklu par dzelzceļa vēsturi.