Notikumi

Pavadi skolēnu brīvdienas pamācoši un radoši!!

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs piedāvā skolēnu pavasara brīvdienas pavadīt ne tikai jautri, bet arī pamācoši un radoši!!

Muzeja brīvprātīgo vakars 19.01.2017.

Dzelzceļa muzeja ikdiena nav iedomājama bez tā atbalsta, ko sniedz mūsu brīvprātīgie. Katram no viņiem ir savas intereses, savs ikdienas darbs, bet mūs visus vieno dzelzceļa vēsture un aizrautība.

Vakara sarunas par dzelzceļa vēsturi - video

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs 2016. gada rudenī aicināja uz sarunu ciklu par dzelzceļa vēsturi.

Dzelzceļa muzejs Staro Rīga akcijā izgaismo Atsperes.Dīsteles.Sakabes.

Valsts dibināšanas svētku laikā no 17. -  20.11. aicinām katru vakaru no 17:00 līdz 23:00 apskatīt mūsu muzeja lepnumu - īpaši izgaismoto muzeja Ritekļu kolekciju, kā vienu no akcijas “Staro Rīga” objektiem.

FOTO ORIENTĒŠANĀS konkurss ģimenēm !

Futbola dienu ietvaros no 10.09-16.09 nāc ciemos uz Uzvaras bulvāri 2A, Rīga , kur saņemsi @fsleevon futbola dienas skrejlapu, nofotografējies ar to un bildi publicē savā facebook.com, izmantojot mirkļbirkas #LDzMuzejs #FSLEEVON #EsmuFutbolists  #