Pavadi skolēnu brīvdienas pamācoši un radoši!!

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs piedāvā skolēnu pavasara brīvdienas pavadīt ne tikai jautri, bet arī pamācoši un radoši!!

No 14. līdz 17. martam muzejā norisināsies tematiskā, radošā nodarbība “Iepazīsti un uzbūvē tvaika lokomotīvi”, kuras laikā tās dalībniekiem būs iespēja ne tikai uzzināt par tvaika lokomotīves darbības principiem, bet arī salikt pašiem savu kartona tvaika lokomotīvīti!

Papildus informāciju par nodarbību skaties mājaslapā:

Darbnīca ir paredzēta bērniem no 6 līdz 10 gadu vecumam. Tā norisināsies skolnieku pavasara brīvdienu laikā no 14. līdz 17. martam, pulksten 12:00 un 15:00. Dalības maksa – 4.00 €.
Lai pieteiktos darbnīcai zvaniet pa tālruni 67232511, vai raksties e-pastu uz darja.kovalova@ldz.lv, muzejs@ldz.lv. Tā kā dalībnieku vietu skaits ir ierobežots, pirms ierašanās lūdzu piesakiet savu līdzdalību, izmantojot iepriekš minētos kontaktus!