Muzeja jaunums– grāmata “Ilustrētā dzelzceļa vēsture"

līdz šī gada beigām tā ir pieejama par speciālo iepazīšanas cenu – 5.00 €

Muzeja veikalā jau tagad!

“Ilustrētā dzelzceļa vēsture” aizraujošā veidā stāsta par dzelzceļa lomu Latvijas teritorijas ekonomikas un tautsaimniecības attīstībā vairāk nekā 150 gadu garumā. Ar šo grāmatu lasītājs dosies ceļojumā gadsimtu senā pagātnē un iepazīs dzelzceļu ar efektīvu attēlu un interesantu detaļu starpniecību. Grāmata ir bagātīgi ilustrēta ar fotomateriāliem, daudzi no tiem publicēti pirmo reizi.

Vizualizācijā galvenokārt izmantoti Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja krājuma priekšmeti, kā arī unikāli attēli no dažādu valstu muzeju fondiem un privātkolekcijām. Tās koncepcijas un teksta autors ir Latvijas dzelzceļa vēstures un industriālā mantojuma eksperts Toms Altbergs, līdzautore un redaktore – Aiva Lapiņa. Grāmata tika izveidota LDz un žurnāla “Ilustrētā Pasaules Vēsture” sadarbības projekta ietvaros. Šis izdevums būs interesants visplašākajam lasītāju lokam, jo informācija tiek pasniegta skaidrā un saprotamā valodā.

Grāmata nopērkama Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvārī 2A.
Tikai līdz šī gada beigām tā ir pieejama par speciālo iepazīšanas cenu – 5.00 €